Dodatkowe popołudniowe zajęcia dla naszych "Tygrysków" dzięki wpływom z 1,5% za rok 2023

Miło mi poinformować, iż dzięki wpływom z 1,5% za rok 2023, Fundacja Autyzm Polska organizuje w 2024r. dodatkowe popołudniowe zajęcia dla naszych „Tygrysków”.

Fundacja obejmuje opieką dzieciaki z NTP „U Tygryska” od 2016r. Zrealizowaliśmy w tym okresie setki godzin wsparcia.

Już w lipcu 2024 r. zorganizowaliśmy 5-dniowe półkolonie dla kilkorga dzieci z NTP „U Tygryska”.

Startujemy wkrótce z nowymi projektami: Kolejką po Supraślu wraz z wizytą w Wiosce indiańskiej, gdzie będą czekały na dzieci przeurocze alpaki, Poznaję moje miasto, Poznaję świat przez zmysły, Warsztaty kulinarne, Warsztaty teatralne oraz wiele innych ciekawych zajęć o charakterze terapeutycznym.